Ostatnie wpisy

Dezynfekcja
Dezynfekcja

Dezynfekcja

Kluczem zachowania bezpieczeństwa i higieny każdego miejsca pracy związanego z użytecznością publiczną jest dbałość o odpowiednią dezynfekcję. I mamy tu na myśli nie tylko dezynfekcję sprzętów czy też narzędzi, ale również, a może przede wszystkim, tak podstawową kwestię, jaką jest po prostu dezynfekcja rąk.

By jednak o tę dezynfekcję należycie zadbać, niezbędnym jest odpowiednie zaopatrzenie się w profesjonalny płyn do dezynfekcji rąk, różne środki do dezynfekcji rąk, jak i specjalistyczne preparaty, jak velodes soft czy też sam velodes. Wszystkie oferowane przez nasze przedsiębiorstwo środki do dezynfekcji rąk są najwyższej jakości, by samo mycie i dezynfekcja rąk odbywały się sprawnie i skutecznie.

Oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje również w tym zakresie takie elementy, jak pianka do dezynfekcji rąk, spray do dezynfekcji rak, czy też dozownik do dezynfekcji rąk.

Odnośnie natomiast utrzymania odpowiedniego poziomu zdezynfekowania narzędzi i sprzętu, możemy zaoferować płyn do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych, płyn do dezynfekcji sprzętu medycznego, czy też profesjonalny płyn do dezynfekcji powierzchni medycznych.

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Indeks: 520101

Marka: Tork

Piana do dezynfekcji rąk 950 ml Tork

Recenzje: 0

Czy wiesz, że 80% infekcji przenoszonych jest przez ręce, a 1 na 4 osoby nie myje rąk po wyjściu z toalety Dostępne płyny do dezynfekcji rąk znajdują się: tutaj

Cena 54,35 zł netto
Więcej
Oczekujemy na dostawę