Lista produktów marki Merida

Merida to polskie przedsiębiorstwo, już od niemalże 30 lat skutecznie działające na rynku polskim. Specjalizacją tego podmiotu jest wyposażenie toalet publicznych oraz produkcja i dystrybucja środków czystości, jak i sprzętu sprzątającego.

 

Merida zaczynała swą historię od dystrybucji dozownika do mydła w żelu, by następnie przejść drogę do własnej produkcji środków czystości i sprzętu do sprzątania. Dziś przedsiębiorstwo produkuje akcesoria łazienkowe, mydła w płynie, ręczniki papierowe, jak i papier toaletowy.

 

Ponadto Merida jest dystrybutorem najwyższej jakości suszarek do rąk, koszy na śmieci, jak i koszy do segregacji odpadów czy też worków na odpady. Klientami przedsiębiorstwa są wiodące sieci stacji benzynowych, restauracje, centra handlowe, czy też szkoły, urzędy i inne instytucje.

 

To, czym Merida zyskuje uznanie pośród swoich odbiorców, to profesjonalizm, najwyższa jakość oferowanych produktów, jak i dbałość o stosowanie rozwiązań przyjaznych środowisku. Dziś jest to jeden z najbardziej rzetelnych partnerów, będący wręcz gwarantem odpowiedniego poziomu i zadowolenia.

Jest 505 produktów.

Pokazano 1-48 z 505 pozycji