Ostatnie wpisy

Chemia profesjonalna
Profesjonalna chemia do sprzątania Eilfix | 4Z Sklep internetowy

Chemia profesjonalna

Mając na myśli czyste, higieniczne i wolne od wszelkiego rodzaju zarazków i bakterii pomieszczenie, na pewno trzeba zastanowić się nad użyciem profesjonalnej chemii czyszczącej. Tylko odpowiednio dobrana i skomponowana chemia profesjonalna, zarówno dla przedsiębiorstwa, jak i domu, jest w stanie zapewnić odpowiednią czystość i właściwe warunki higieniczne. Nie sposób też nie wspomnieć w tym zakresie o szeroko pojętej ofercie dla gastronomii, lecznictwa czy też branży motoryzacyjnej. W gastronomii niezastąpiona będzie profesjonalna chemia do sprzątania, profesjonalne środki czystości dla hoteli czy też profesjonalna chemia dla gastronomii jako całości. Natomiast dla branży samochodowej z pewnością atrakcyjna wyda się profesjonalna chemia samochodowa, a już szczególnie chemia dla myjni samochodowych oraz chemia do prania tapicerki samochodowej. Wszędzie tam zastosowanie znajdą produkty z oferty naszego przedsiębiorstwa. Nieodzowne będą też posiadane przez nas w stałej ofercie środki czystości dla firm sprzątających, oczywiście z grupy profesjonalna chemia czyszcząca. Tylko chemia profesjonalna jest w stanie sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników w zakresie utrzymania czystości.

Niewątpliwie każdy, kto mierzy się w swym życiu zawodowym czy prywatnym z problemem utrzymania czystości, doceni walory użytkowe oferowanych przez nas towarów. Zarówno te już wyżej wymienione, jak i takie produkty, jak chemia do prania dywanów oraz chemia profesjonalna do podłóg znajdą zapewne uznanie i zostaną docenione za doskonały wręcz stosunek jakości do ceny.

Jest 156 produktów.

Pokazano 1-48 z 156 pozycji

Indeks: 206/plus1

Marka: Eilfix

Silny detergent do fug oraz toalet Urinex Plus 1 litr

Recenzje: 0

Samoczynnie czyści fugi ✔ Bez trudu usunie najmocniejsze zabrudzenia z muszli klozetowych, pisuarów, oraz płytek ✔ Rozpuszcza osady urynowe ✔ Bezwzględny dla zabrudzeń wapiennych po remontach, czy budowach obiektów ✔

Cena 22,88 zł netto
Więcej
w magazynie