Lista produktów marki Avatex

MARCHEM jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w dostarczaniu na rynek najwyższej jakości czyściw przemysłowych. Zostało ono założone przed ponad 20 laty i początkowo prowadziło działalność wyłącznie handlową. Jednak rynkowy sukces jaki odniosło oraz zdobyte doświadczenie pozwoliło na uruchomienie własnej produkcji czyściw przemysłowych.

Aktualnie MARCHEM to wiodący producent czyściw przemysłowych zarówno w Polsce, jak i Europie. Przedsiębiorstwo dysponuje dwiema specjalistycznymi maszynami do cięcia i przewijania włóknin oraz jedną, wysoce wydajną maszyną do składania ścierek w przeróżnych rozmiarach. Ponadto fabryka posiada szybkie urządzania pakujące, zgrzewarki automatyczne do opakowania rolek oraz ścierek. Dziś MARCHEM może podjąć się realizacji zleceń nawet najbardziej skomplikowanych i w całości zindywidualizowanych.

Czyściwa, które oferuje MARCHEM występują pod marką AVATEX i jest to najwyższa światowa jakość, szczególnie po zawarciu umowy licencyjnej z przedsiębiorstwem SONTARA AG. Skorzystanie z produktów MARCHEM jest gwarancją poprawy efektywności, jak i dużych oszczędności finansowych.

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji