Lista produktów marki Polchem

Od początku swego istnienia podstawową działalność przedsiębiorstwa POLCHEM stanowiły usługi w zakresie handlu specjalistycznymi preparatami myjącymi, zgodnie ze Zintegrowanym Systemem obejmującym System Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001:2015.

POLCHEM dostarcza obecnie na rynek specjalistyczne preparaty myjące i dezynfekujące, ekologiczne kanistry HDPE s systemem IML, kompletne linie rozdmuchu i recyklingu tworzyw sztucznych, przemiał i granulat HDPE, systemy mycia i dozowania, profesjonalną armaturę ze stali szlachetnej oraz artykuły utrzymania czystości i higieny.

Za niebywałym sukcesem rynkowym przedsiębiorstwa stoją długoletnie badania laboratoryjne oraz testy przeprowadzane w wiodących polskich laboratoriach. To wszystko zaś pozwoliło osiągnąć optimum skuteczności działania.

Misją przedsiębiorstwa POLCHEM jest ciągły rozwój i udoskonalanie oferowanych wyrobów, jak i jakości świadczonych usług. To wszystko dostosowywane jest do wymagań i oczekiwań klientów z możliwie największym poszanowaniem środowiska naturalnego.

POLCHEM jest wiarygodnym partnerem biznesowym, dysponującym szerokim zapleczem maszynowym oraz specjalistyczną kadrą, gwarantującą profesjonalny serwis techniczny oraz szkolenia i doradztwo na najwyższym poziomie.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji