Lista produktów marki Katrin

Katrin to marka obecna w ponad 30 krajach świata, ciesząca się niezwykle dużym uznaniem. Jest to część grupy Metsa, promującej odpowiedzialny biznes i ponadczasowe wartości. Owe wartości to prostota, profesjonalizm i wiarygodność. Stąd też produkty Katrin również do tych wartości nawiązują.

 

Przedsiębiorstwo debiutowało w połowie lat 70-cyh ubiegłego wieku i było jedną z pierwszych europejskich marek papierów higienicznych przeznaczonych do użytku pozadomowego. Historia samej nazwy sięga natomiast połowy XVIII wieku.

 

Produkty i rozwiązania oferowane przez markę Katrin są najwyższej jakości i przyczyniają się zarówno do poprawy zdrowia, jak i zapewnienia lepszych warunków higienicznych. Przedsiębiorstwo niesamowicie mocno dba o to, by wszystko odbywało się w zgodzie z naturą i zrównoważonym rozwojem w dłuższej perspektywie.

 

Posiadając specjalistyczna wiedzę z zakresu obróbki drewna i włókien, podmiot ten wykorzystuje ją do dbania o to, by oferować możliwie najwięcej produktów z surowców odnawialnych, na które to znacznie wzrasta zapotrzebowanie, co ma też znaczenie w kontekście rywalizacji o zasoby naturalne.

Jest 98 produktów.

Pokazano 1-48 z 98 pozycji