Lista produktów marki Eilfix

Becker-Chemie to niezwykle zasłużone niemieckie przedsiębiorstwo, działające na rynku środków czyszczących, produktów do pielęgnacji oraz produktów kosmetycznych dla przemysłu. Wieloletnia historia, poparta stosowaniem najnowocześniejszych technologii, jak i niezwykłą dbałością o środowisko naturalne oraz klimat, stoją za nieprzemijającym sukcesem tego producenta.

Na rynku polskim przedsiębiorstwo jest reprezentowane przez markę  Eilfix, która jest obecna w naszym kraju już od 1994 roku. Produkty te cechuje nader wysoka jakość oraz niezwykła wydajność. Preparaty te są przeznaczone do czyszczenia wszelkiego rodzaju powierzchni, będąc najwyżej cenionymi w swoim segmencie.

Cała idea działania przedsiębiorstwa jest taka, iż wszelkie nowopowstające normy zarówno prawne, jak i środowiskowe, wprowadzane są jeszcze zanim zaczną obowiązywać. Dzięki temu możecie mieć Państwo pewność, iż produkty Eilfix będą spełniały wszelkie możliwe normy bezpieczeństwa zarówno użytkowania, jak i procesów produkcyjnych.

Chcąc zatem, by produkty służące przywróceniu i zachowaniu czystości były na możliwie najwyższym poziomie, trudno przejść obojętnie obok tych wytworzonych przez przedsiębiorstwo Becker-Chemie pod nazwą Eilfix.

Jest 184 produktów.

Pokazano 1-48 z 184 pozycji