News

plastikowym wiadrze cząsteczki brudu są przenoszone z powierzchni do plastikowego wiadra. Detergenty, które mają za zadanie utrzymywać czystość w pojemniku, szybko brudzą się w wiadrze i w ten sposób środek myjący traci swoje działanie, ponieważ jest zajęty przetwarzaniem brudu w wiadrze. Największym błędem podczas sprzątania jest nakładanie brudnej wody z wiadra na wrażliwe powierzchnie, które mogą porysować powierzchnię lub lakier np. na pojazdach – dlatego w przypadku aut, stosuje się metodę mycia na dwa wiadra – sprawdź to w artykule - Co to jest Car Detailing? Mycie i pielęgnacja pojazdów - serwisowa ochrona pojazdów.

gumowa ściągaczka do podłogi. Narzędzia te doskonale nadają się do wpychania dużych ilości wody do odpływów podłogowych i każdego innego rodzaju odpływu. Ponadto te ściągaczki do podłóg mogą być stosowane na różnych rodzajach podłóg, w tym na betonie, asfalcie i prawie każdej innej gładkiej powierzchni. Znajdź właściwą ściągaczkę do podłogi do każdego zastosowania. Oferujemy Państwu gamę wysokiej jakości ściągaczek do podłóg do profesjonalnego czyszczenia. Masz do wyboru różne modele, które idealnie dopasowują się do powierzchni.

ręczników papierowych i czyściwa przemysłowegoCzyściwo przemysłowe jest oceniane jako najlepiej działający produkt pod względem wydajności i jakości sprzątania. W naszej ofercie znajdziesz:

Według naszych klientów najlepsze produkty z kategorii czyściwo przemysłowe to:

Nasze czyściwo przemysłowe przetestowaliśmy również sami pod kątem chłonności, wytrzymałości na wilgoć i siły szorowania. Znajdziesz u nas najlepsze marki oferujące czyściwo przemysłowe, pod względem wytrzymałości, chłonności, grubości: AVATEXTORK4ZKATRIN.

suszarki basenowe. Biorąc pod uwagę różne produkty dostępne obecnie na rynku, trudno jest określić, jaki sprzęt jest najlepszy. W naszym sklepie znajdziesz suszarki basenowe różnych marek, takich jak: FANECOMERIDAEKAPLAST i VALERA. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać najlepszy sprzęt — jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. 4z.com.pl dysponuje zespołem specjalistów posiadających wiedzę i doświadczenie niezbędne do zapewnienia odpowiedniego sprzętu i wyposażenia łazienek, w tym basenów komercyjnych, zgodnego z przepisami sanitarnymi.