Lista produktów marki Tork

Marka Tork wchodzi w skład grupy SCA będącej światowym potentatem w zakresie produkcji wyrobów higienicznych i papierowych. Grupa zajmuje się higieną i ochroną zdrowia, opracowując, produkując i sprzedając środki ochrony osobistej oraz produkty i usługi w zakresie higieny dla sektora prywatnego, jak i przemysłowego.

 

Produkty SCA spotkać możemy zarówno pod globalną marką TORK, jak i wieloma lokalnymi. Wiodącym elementem całej filozofii postępowania koncernu jest postawienie na innowacje. Przejawia się ono już od samych początków, gdy wprowadzono na rynek pierwsze czyściwo jednorazowe, po dziś, gdy mowa jest o oprogramowaniu do obsługi sprzątania opartego na danych.

 

TORK posiadając ponad 50-letnią tradycję istnienia i wprowadzania innowacji jest dziś światowym liderem rynku profesjonalnej higieny. Produkty Tork cechują się niezwykłą jakością wykonania, szeroką gamą ilościową, nowoczesnym designem i nade wszystko bezapelacyjnie wysoką jakością. Tork dba również o zrównoważony rozwój, odpowiedzialnie pozyskując surowce dla swej produkcji, jak i bezpieczeństwo.

Jest 201 produktów.

Pokazano 1-48 z 201 pozycji