Lista produktów marki Jofel

Marka JOFEL to międzynarodowa grupa, której specjalnością jest produkcja najwyższej jakości urządzeń higienicznych. W ramach grupy działają cztery fabryki zlokalizowane w Hiszpanii oraz dwie fabryki w Ameryce Południowej. JOFEL to wiodący na rynku światowym producent artykułów higienicznych zarówno dla biur, jak i zakładów przemysłowych, obiektów związanych z branżą ochrony zdrowia, hoteli, restauracji czy też innych tego typu obiektów.

W Polsce marka JOFEL jest bardzo znana, ceniona i szeroko rozpoznawalna. Z urządzeń JOFEL korzystają między innymi takie obiekty, jak Stadion PGE ARENA w Gdańsku, Centrum Kongresowe ARENA w Ostródzie, Galeria NOWY ŚWIAT w Rzeszowie czy też Centrum Handlowe GALA w Lublinie.

Produkty JOFEL są gwarancją najwyższej możliwej jakości, zaprojektowanych tak, by usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego klienta. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje urządzenia do dezynfekcji i sanityzacji, dozowniki, podajniki, suszarki, jak i specjalnie zaprojektowane elementy dla osób niepełnosprawnych.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz