Lista produktów marki CleanPRO

CLEANPRO to marka doskonale znana na polskim rynku produktów związanych z takimi branżami, jak chemia profesjonalna, środki higieniczne czy też akcesoria i sprzęt do sprzątania. Sam pomysł powołania do życia marki CLEANPRO powstał w wyniku zderzenia się wieloletnich doświadczeń osób pracujących w branży usługowej, związanej z zapewnieniem czystości oraz handlu i logistyki.

Oferta, którą zapewnia CLEANPRO jest odpowiedzią na sygnały płynące z rynku od profesjonalistów, którzy zajmują się szeroko rozumianym utrzymaniem czystości.

Przedsiębiorstwo na stałe współpracuje z profesjonalistami na polskim rynku w zakresie usług sprzątania, jak i europejskimi potentatami w zakresie zapewnienia odpowiedniej jakości środków i materiałów związanych z utrzymaniem czystości. Takie połączenie pozwala zaoferować takie produkty, które idealnie wpisują się w oczekiwania rynkowe.

CLEANPRO stale monitoruje potrzeby rynku, starając się oferować atrakcyjne i nowoczesne produkty. Często zastępują one stosowane dotychczas technologie, będąc rozwiązaniami oszczędniejszymi i efektywniejszymi.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji