Lista produktów marki Techem

TECHEM to czołowy polski producent wycieraczek systemowych, będąc jednocześnie liderem branży wycieraczek aluminiowych. Przedsiębiorstwo jest częścią grupy BP Techem SA, która jest obecna na polskim rynku już od ponad 30 lat specjalizując się w dostarczaniu profesjonalnych usług i produktów dla branży przemysłowej.

W ramach grupy funkcjonuje kilka oddziałów, zajmujących się systemami sprężonego powietrza, uszczelnieniami, materiałami ściernymi, smarami i olejami, produktami bezpieczeństwa pracy, jak i systemami wycieraczek. TECHEM jest również marką znaną na świecie, będąc obecną w 27 krajach całego globu.

Wśród klientów doceniających wysoką jakość produkowanych wycieraczek znalazły się uznane marki z branży budowlanej (Skanska, Strabag, Hochtief, Porr czy też Warbud), jak i przemysłowej (Samsung, Volkswagen, Mazda czy też Sony).

 Wycieraczki TECHEM zostały również zastosowane w wielu centrach handlowych, kompleksach biurowych, lotniskach, Aquaparkach, apartamentowcach, jak i chociażby budynkach Sejmu czy też Senatu RP.

Mottem przedsiębiorstwa TECHEM jest „Jakość bez granic”, stosowanym na co dzień poprzez:

• wysokiej jakości produkt

• rozsądną cenę

• stały kontakt i elastyczność we współpracy z odbiorcą

• bardzo dobry serwis

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz