Lista produktów marki Faneco

Faneco to zarówno producent, jak i dystrybutor kompleksowego wyposażenia toalet publicznych. Jego cechą wiodącą jest ogromne doświadczenie w oferowaniu możliwie najkorzystniejszych rozwiązań w powyższym temacie. Faneco zapewnia najwyższą jakość i niezwykle dużą różnorodność asortymentową.

Przedsiębiorstwo ciągle się rozwija, starając się odpowiadać na zapotrzebowanie rynku w tym zakresie, oferując dedykowane linie produktowe, dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wyrafinowanych odbiorców.

Produkty Faneco charakteryzują się optymalną proporcją jakości do ceny. W ofercie znajdują się zarówno takie, które są wykonane z materiału ABS, jak i stali nierdzewnej, sprawdzające się zarówno w obiektach prestiżowych, jak i tych narażonych na akty wandalizmu.

O wysokiej jakości produktów świadczą opinie zadowolonych klientów, pośród których są zarówno menadżerowie hoteli, restauracji, obiektów sportowych czy też stacji benzynowych. Mottem działania przedsiębiorstwa jest dostosowanie oferowanych produktów do potrzeb i oczekiwań klienta.

Jest 123 produktów.

Pokazano 1-48 z 123 pozycji