Lista produktów marki Curver

Marka CURVER to już ponad 70-letnia tradycja produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Przedsiębiorstwo to zawsze w swej historii stawiało na innowacyjność i zrównoważony rozwój. Misją tego podmiotu jest oferowanie takich wyrobów, które idealnie integrują się ze środowiskiem naturalnym.

CURVER był jednym z pierwszych przedsiębiorstw, które wyeliminowało ze swych procesów produkcyjnych materiały potencjalnie niebezpieczne. Już w 1980 roku zakazano używania ołowiu, rtęci i innych metali ciężkich, a w latach następnych również plastyfikatorów, BPA i PVC. Dziś produkty oferowane przez CURVER wykorzystują plastik polipropylenowy, łatwy do ponownego przetworzenia i bezpieczny dla środowiska naturalnego.

Osiągnięciem przedsiębiorstwa CURVER jest zastosowanie surowych zasad ekologicznych na każdym etapie powstawania produktów, począwszy od doboru surowców, poprzez projektowanie, aż po użytkowanie produktów przez klienta końcowego. Produkty CURVER charakteryzują się też możliwością ich piętrowego składowania, co również pozytywnie oddziałuje na środowisko naturalne.

Generalnie CURVER to marka produktów o niebagatelnie wysokiej jakości, wykonanych z poszanowaniem wszelkich zasad ekologii i ochrony środowiska naturalnego, najwyższym stopniem energooszczędności i maksymalnie dużym wykorzystaniem surowców pochodzących z recyklingu.

Jest 52 produktów.

Pokazano 1-48 z 52 pozycji