Lista produktów marki Alda

ALDA jest przedsiębiorstwem z ponad 40-letnią tradycją, od zawsze wpisaną w polski krajobraz gospodarczy, będącym od początku istnienia własnością dwóch rodzin. Mottem przedsiębiorstwa od zawsze było dbanie o rozwój i innowacyjność. To zaś przyczyniało się do tego, iż nikt nie bał się podejmować odważnych decyzji.

Początkowo przedsiębiorstwo produkowało drobny sprzęt AGD, by od roku 1998 rozpocząć swą karierę w produkcji koszy na śmieci, która jest obecnie głównym kierunkiem. Misją przedsiębiorstwa ALDA jest dotarcie do wszystkich ludzi na świecie, by dać im możliwość wygodnego zbierania i segregowania odpadów w tych miejscach, gdzie one powstają. Jednocześnie produkty ALDA muszą również chronić i podnosić poziom bezpieczeństwa w życiu codziennym.

ALDA nie stroni również od starań o środowisko naturalne, podejmując wiele działań w tym zakresie i tak projektując swe wyroby, by zachować co najmniej neutralność w tym zakresie.

Właściciele przedsiębiorstwa są ludźmi odpowiedzialnymi, stąd też pracując w Polsce pragną, by możliwie najszersza część materiałów i usług pochodziła z naszego kraju. W ten sposób realizują oni swą misję społecznej odpowiedzialności.

Jakość wyrobów ALDA jest niezmiernie wysoka, powodując ich dużą rozpoznawalność zarówno w Polsce, Europie, jak i na innych kontynentach, chociażby w Azji, Afryce czy tez obu Amerykach.

Jest 105 produktów.

Pokazano 1-48 z 105 pozycji