Ostatnie wpisy

Serie urządzeń
Wyposażenie toalet publicnych | 4Z - sklep internetowy

Serie urządzeń

Poczucie estetyki w zasadzie każdy człowiek ma różne. I to bardzo dobrze, gdyż dzięki temu jesteśmy różnorodni. Tym niemniej są pewne kanony i podstawowe zasady, poza które raczej w swej różnorodności nie wykraczamy. Tę estetykę przenosimy też do pomieszczeń, w których żyjemy czy też przebywamy. Bardzo często zdarza się też, iż przez wygląd i wystrój wnętrza, oddajemy swoje wyobrażenia o pięknie i estetyce.

Podobna sytuacja dotyczy też łazienki jako pomieszczenia, w którym często przebywamy. Pragniemy więc, by była ona harmonijna i estetyczna. By wyjść naprzeciw takim oczekiwaniom, nasze przedsiębiorstwo stworzyło specjalną kategorię produktów, gdzie można skompletować różne elementy wyposażenia łazienki. Zatem można tutaj znaleźć dozownik na mydło w płynie czy też dozownik do płynu dezynfekcyjnego i uchwyt na papier toaletowy w jednej serii produktowej.

Oferta naszego przedsiębiorstwa pozwala kompletować serie przeróżnych urządzeń takich producentów, jak: Merida, Tork, Katrin czy Faneco. Z kolei w ramach jednej serii produktowej oferowane są: dozowniki mydła w płynie, pojemniki na ręczniki papierowe, pojemniki na papier toaletowy czy też pojemniki na woreczki sanitarne.

Ponadto zdarza się również, iż w ramach serii produktowej dostępne są wiszące kosze, stojaki, tacki czy też zasilacze. Idea serii produktowych jest taka, by zapewnić jednolity wygląd i podobny kształt elementów wyposażenia łazienki. Udaje się to osiągnąć wskutek dopasowania poszczególnych linii produktowych do oczekiwań i potrzeb klienta.

Jest 306 produktów.

Pokazano 1-48 z 306 pozycji