Ostatnie wpisy

Czarna
Czarna

Czarna

We współczesnym świecie coraz modniejszym staje się kolor czarny. I należy obiektywnie przyznać, iż niejedno wnętrze nabiera zupełnie innego charakteru, gdy właśnie wyposażymy je w czarne dodatki czy też aranżacje.

Podobnie sytuacja wygląda też w przypadku pomieszczeń sanitarnych. Tutaj też bowiem czerń urządzeń i wyposażenia nadaje im zupełnie odmiennego klimatu. Producenci wyposażenia dostrzegli też ten trend, stąd też oferują całe serie urządzeń, gdzie czerń odgrywa główną rolę. Jednocześnie same urządzenia są tak wykonane, by utrzymanie ich w czystości nie stanowiło kłopotu. Zatem czarny dozownik do mydła stanowić może doskonały pomysł aranżacyjny.

Jest 60 produktów.

Pokazano 1-48 z 60 pozycji

Indeks: GEA504

Marka: Merida

Stojak do bezdotykowego dozownika Merida One

Recenzje: 0

Dostępny od 1 lipca Stojak wykonany z metalu malowany proszkowo na czarno masywna podstawa zapewnia dużą stabilność element do mocowania dozownika wykonany z tworzywa szyld na naklejkę informacyjną wykonany z błyszczącego tworzywa opakowanie zawiera instrukcję dezynfekcji rąk do przyklejenia na szyldzie opakowanie nie zawiera dozownika i tacki "NIEKAPKI"

Cena 298,00 zł netto
Więcej
Oczekujemy na dostawę