Czyściwo przemysłowe – jakie czyściwo przemysłowe wybrać?

Czyściwo przemysłowe – jakie czyściwo przemysłowe wybrać?

Czyściwo przemysłowe zostało opracowane w celu szybkiego i całkowitego usunięcia szeregu uporczywych zabrudzeń. Jest dobrym i uniwersalnym rozwiązaniem do mycia powierzchni. Pracując z czyściwem przemysłowym szybciej i dokładniej zmyjesz tłuszcz, brud i smar. Znajdziesz czyściwo do stosowania na powierzchniach gładkich jak i porowatych. Usuniesz opiłki metalu jak i wszelkie zabrudzenia z tworzywa sztucznego. Jako dystrybutor środków czyszczących możemy pomóc Ci zdecydować, czego potrzebujesz. Wystarczy się z nami skontaktować.

Czyściwo to różne środki do czyszczenia powierzchni, między innymi: czyściwo w roli, czyściwo w odcinkach i czyściwo nasączone. Dodatkową zaletą zakupów czyściwa w naszym sklepie jest jego kolorystyka, która ułatwia czyszczenie, pomagając personelowi określić, który produkt jest używany do jakiego zadania, np. ciemnozielone czyściwo służy do czyszczenia łazienek. Zmniejsza również ryzyko zakażenia krzyżowego, ułatwia przestrzeganie przepisów, i przyspiesza szkolenie nowych pracowników w zakresie higieny zakładu pracy.

Dlaczego warto używać czyściwa przemysłowego z mikrofibry i włókniny?

Czyściwo przemysłowe wykonane jest w dużej mierze z mikrofibry lub włókniny. Mikrofibra i włóknina natomiast wykonane są z włókien poliestru, nylonu lub celulozy, które są wielokrotnie cięte. Są one cieńsze niż ludzki włos. Te tkaniny nie występują naturalnie — są syntetyczne. Mikrofibra dodatkowo pobudza ładunki elektrostatyczne, dzięki czemu łatwej zbiera kurz. Jeszcze jednym powodem, dla którego czyściwo jest w stanie łatwiej zbierać kurz i brud, jest właśnie to włókno, z którego jest wykonane. Cienkie, skomplikowane i klinowate włókno ściereczki z mikrofibry ma z bliska kształt gwiazdy. W porównaniu z produktem bawełnianym, który ma okrągłą, bardziej gładką konstrukcję, włókno w kształcie gwiazdy pozwala na łatwiejsze zatrzymanie kurzu niż w przypadku materiału bawełnianego.

Zalety chusteczek z mikrofibry

Używaj chusteczek z mikrofibry do czyszczenia prawie każdej powierzchni. Możesz je stosować do okien, podłóg i do ścierania kurzy. Nie musisz już używać żadnych szkodliwych środków czyszczących i możesz czyścić tylko przy użyciu wody. Zmniejsza to ryzyko wycieków chemikaliów lub szkód wyrządzonych pracownikom w miejscu pracy. Nawet jeśli nie czyścisz już chemikaliami, nadal czyścisz bez smug. Jedną z właściwości tkaniny z mikrofibry jest jej zdolność odprowadzania wilgoci. Oznacza to, że jest chłonna i szybko wysycha. Mikrofibra jest mocniejsza niż bawełna. Materiał wysycha szybciej, co daje mniej czasu na rozwój bakterii.

Produkty czyszczące marki Avatex – czyściwo w roli, w odcinkach i czyściwo nasączone

Każdy produkt jest sformułowany tak, aby spełniał określony cel, ale może być stosowany do szeregu różnych zadań. Z produktami czyszczącymi w ofercie marki Avatex, z różnymi składnikami i specjalnościami, czasami potrzebna jest niewielka pomoc, aby wybrać odpowiednie czyściwo do pracy. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze produktu, skontaktuj się z naszym sklepem pod numerem 618 668 001 lub wyślij zapytanie, na adres: sklep@4z.com.pl

Najlepszy środek do czyszczenia pyłu — Czyściwo techniczne, pyłochłonne

Zwiększ wydajność polerowania i oczyszczania na zewnątrz dzięki wyjątkowemu czyściwu technicznemu, pyłochłonnemu. Specjalnie opracowany do usuwania pyłu, jest nasączony żywicą. Przeznaczony do użytku na wielu różnych powierzchniach, więc wystarczy mieć pod ręką tylko jeden środek pyłochłonny. AVATEX TC40 może być stosowany do pracy przy usuwaniu pyłu przed lakierowaniem  czyszczeniu samochodów, rowerów, ogrodzeń, ciężarówek, maszyn, wyposażenia biurowego i nie tylko!

Mokre ściereczki Tork do trudnych zabrudzeń rąk, zabrudzeń powierzchni i chusteczki z alkoholem

Firma Tork produkuje bezpieczne ściereczki do stosowania w przypadku trudnych zabrudzeń rąk oraz powierzchni. Chusteczki czyszczące do powierzchni mogą być stosowane do czyszczenia:

  • stali nierdzewnej,
  • szkła,
  • porcelany,
  • tapicerki winylowej,
  • malowanych powierzchni, tych, które są w dobrym stanie
  • aluminium i tworzyw sztucznych