Szukaj
  Katalog » Dostawa
Koszyk
... jest pusty
Logowanie
Kontakt
Informacje
Dostawa

Możliwości i koszty dostawy towaru ze sklepu internetowego
www.4z.com.pl

Sklep internetowy 4z oferuje kilka możliwości dostarczenia zakupionego towaru pod wskazany adres.
Koszty dostawy są uzależnione od przewoźnika, wagi towaru i jego wartości.

MOŻLIWE OPCJE DOSTAWY

  1. Przesyłka kurierska (przedpłata) – paczka do 10 kg - 15,60 zł brutto (12,68 zł netto), paczka do 30 kg - 18,89 zł brutto (15,36 zł netto). Wysokość opłat uzależniona od przewoźnika i może ulec zmianie, o czym poinformujemy w opcjach dostawy. Wszystkie ceny zawierają 23% VAT i są uwzględnione na fakturze.
  2. Przesyłka kurierska (pobranie) – paczka pobraniowa do 10 kg - 20,60 zł brutto (16,75 zł netto), paczka pobraniowa do 30 kg - 23,89 zł brutto (19,42 zł netto). Wysokość opłat uzależniona od przewoźnika i może ulec zmianie, o czym poinformujemy w opcjach dostawy. Wszystkie ceny zawierają 23% VAT i są uwzględnione na fakturze.
  3. Odbiór osobisty – bezpłatny. Odbiór towaru w siedzibie firmy (Poznań) możliwy jest tylko po telefonicznym lub mailowym uzgodniedniu terminu odbioru (do 3 dni roboczych od złożenia zamówienia). Możliwość płatności gotówką lub przedpłatą na konto.
  4. Dowóz do klienta transportem Sprzedawcy - od 300 zł netto na koszt sprzedającego, w obrębie okolic miasta Poznań po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym lub mailowym.
  5. Bezpłatna dostawa od 300 zł netto.
Powrót
Copyright 2015 4z.com.pl sklep internetowy    Oprogramowanie © oscGold    designed by Studio TK

Powrót na górę